MEGHÍVÓ Helye: Százhalombatta Szent István tér 3 Polgármesteri Hivatal B. szárny. Ideje: 2017-10-07 /szombat/ 10 – 15 óráig

Szeretettel meghívjuk önöket, a Gólyahír Egyesület segítségével, nyíltan örökbe fogadni szándékozó házaspárok, országos találkozójára.

Tájékoztatni szeretnénk önöket az egyesület munkájáról, és mindenek el?tt a nyílt örökbefogadás menetér?l, tapasztalatairól. A házaspároknak ismerkedési, beszélgetési lehet?séget is biztosítunk. „Gólyahíres” el?készít? találkozón egyszer részt kell venni, az örökbefogadás el?tt.
Nem kerülhet sorra az, aki nem volt találkozón! /találkozókat tavasszal, és ?sszel tartunk /

12-óra körül kezd?dik az el?z? félév új „Gólyahíres babáinak” bemutatkozása.

Tisztelettel kérem, ha máshol örökbe fogadtak, vagy gyermekük született, amióta nálunk jelentkeztek, vagy megsz?nt az örökbefogadási szándékuk, feltétlenül hívjanak fel 19 óra után.
Tel: 06-30-251-7120
A hangulatot kellemesebbé tehetjük egy kis süteménnyel, üdít?vel, ha tehetik, hozzanak.

Szeretettel várjuk Önöket:
A Gólyahír Egyesület munkatársai