Gólyahír Egyesület Rendkívüli Közgyûlés

2015-12-13.-án /vasárnap/ 9.30 órakor
Helyszín: Lóverseny Téri Közösségi ház
Cím: 1048 Budapest, Lóverseny tér 6.

Napirendi pontok:

1. Alapszabály módosítása a Budapest Környéki Törvényszék hiánypótlási javaslatának megfelelõen. /elõadó Oszlánczi Gyula/
2. Egyéb aktuális megbeszélnivalók, észrevételek javaslatok.

Határozatképtelenség esetén, 2015-12-13-án 10 órára, azonos napirendi pontokkal, új
közgyûlést hirdetünk ki, mely a megjelentek számára való tekintet nélkül határozatképes.
Itt szeretnénk tudatni veletek, hogy a közgyûlésen való részvételetek nagyon fontos, mert általatok törvényes és élõ az egyesület mûködése. Együttmûködõ aktív részvételetek ad erõt a munkához. Ennek érdekében, aki csak teheti, feltétlenül jöjjön el a közgyûlésre!

Százhalombatta, 2015-11-23
Mórucz Lajosné