BUDAPESTI Gólyahíres MIKULÁS ünnepség!

Helyszín: Lóverseny Téri Közösségi ház
Idõpont: December 6. (vasárnap) 09:00–12:30
Cím: 1048 Budapest, Lóverseny tér 6.

Kedves Gólyahíres Családok!

Az elmúlt évekhez hasonlóan idén is megrendezzük a Gólyahíres Mikulás ünnepséget a fõvárosban. Természetesen nem csak a Budapesti gólyahíreseket várjuk szeretettel, hanem mindenkit, akinek kedve van csatlakozni hozzánk!
(Aki nem ismerõs Káposztásmegyeren, az a postát keresse, a Közösségi Ház a Posta bal oldalán található.)
A ház 9.00 órától vár minket nyitott kapuival.
Új MIKULÁS érkezik a gyerekekhez, aki nagy örömmel várja majd -rövid- elõadásaikat is (vers, ének, furulya stb..). Ám Õ maga is készül, hogy örömet okozzon nektek ;) ♥
Kérünk Benneteket, hogy az érkezést ne 11 órára idõzítsétek, lehetõség szerint legkésõbb 10:00 órára érjetek oda. A Mikulás bácsi, már a kezdetektõl velünk lesz! :)
/Szeretnénk elkerülni azt a kínos helyzetet, hogy valaki elkésik, és nem szeretnénk a korábban (idõben) érkezõket megvárakoztatni./
Mikulás csomagot mindenki saját gyermekének, gyermekeinek hoz kb. ~1000 Ft. értékben (ettõl eltérni nem túl jó ötlet, hiszen a gyerekek árgus szemekkel figyelik, kinek mit hoz a nagy szakállú! :) ). Írjátok rá a csomagra nagybetûkkel, hogy kié, így a Mikulás tudni fogja, kinek adja oda. A csomagokat az 1. számú irodában kell majd leadni, itt gyûjtjük.
A gyerekeket kézmûves foglalkozás is várja (ebben szakember is a segítségünkre lesz!). ;)
Várunk nagy nagy szeretettel minden Gólyahíres családot! ♥
Sitó család és a Gólyahír Alapítvány Kuratóriuma