Gólyahíres Mikulás Ünnepség Dobogókõn

Idõpont: 2015. december 5-én. (szombaton) 12-16
(Miklós püspök 13.30-kor érkezik)
Helyszín: Dobogókõ, Fény u. 1. Walden Hotel,

„Miklós püspök” Dobogókõn!

Mikulás csomagot mindenki saját gyermekének, gyermekeinek hoz kb. ~1000 Ft. értékben (ettõl eltérni nem túl jó ötlet, hiszen a gyerekek árgus szemekkel figyelik, kinek mit hoz a nagy szakállú!) Írjátok rá a csomagra nagybetûkkel, hogy kié, így a Mikulás tudni fogja, kinek adja oda! :)
A gyerekeket kis ugrálóvár, ünnepi színezõk és rajzeszközök is várják.

Sütit, üdítõt ahogy szoktuk hozzatok.

Kedvezményes szállás-lehetõség:
Felnõtteknek : 6 000 Ft / fõ / éjszaka + idegenforgalmi adó
Gyerekeknek : 0-6 éves korig ingyenes, 6-12 éves korig 50% kedvezmény.
A vendégek a 06-26/347-681-es telefonszámon vagy az info@waldenhotel.hu email címen tudják egyeztetni szállásigényüket. Mondjátok feltétlen, hogy gólyahíresek vagytok!

/Aki foglalt szobát, az kérjük, hogy jelezze a golyahiralapitvany@gmail.com címen vagy a hozzászólásokban. De nem mi intézzük a foglalásokat, mi csak egyeztetünk! KÖSZÖNJÜK!/

Várunk nagy nagy szeretettel minden Gólyahíres családot! ♥
Kovács Kriszta és a Gólyahír Alapítvány Kuratóriuma