Várandós anyáknak

Kedves bajban lévő várandós anyák!

Önökért, és születendő gyermekeikért jött létre ez az egyesület. Karitatívan segítjük Önöket amiben csak tudjuk. Megyei munkatársaink, akik szakemberek, készen állnak hogy segítsenek.

• Munkatársainkkal - megyénként - személyes találkozási lehetőséget ajánlunk fel.
  • TELJESKÖRŰ TITOKTARTÁST BIZTOSÍTUNK és segítünk megőrizni a titkot (kérjük, hogy minél hamarabb jelentkezzen, hogy ez megoldható legyen)!
  • Csak a személyesen, illetve telefonon hozzánk fordulókon tudunk segíteni!
  • Lelki segélyszolgálat: Azoknak a várandós kismamáknak, akik válsághelyzetben érzik magukat, akár anonim is. Tel: lsd. Megyei telefonosok, és a krízis vonal 06-80-203-923
  • Kelengye: Alapcsomag rászoruló újszülötteknek - Tel.: 06-30/251-7122 (17 óra után hívható) postai úton küldjük.
  • Kisgyermekes válsághelyzetben lévő anyáknak, anyaotthonra szorulóknak elérhetőségek megadása (címek, telefonszámok).
  • Felvilágosítás: Aki nem tudja vállalni gyermekét, felvilágosítjuk, hogy milyen lehetőségei vannak a gyermek sorsát illetően, és ezek a különböző megoldások milyen hatással vannak a gyermekre és őrá.
  • Titkolt terheseknek: Védőnői és orvosi ellátás megszervezése.
  • Krízis elhelyezés: Titkolt terheseknek az utolsó 2 hónapban, teljes ellátással díjmentesen.
  • Nyílt örökbeadásban segítés, közvetítés (gyermeknek örökbefogadó szülők keresése).
  • A Fórumunkon is lehetőség van véleményük, érzéseik leírására.