Várandós anyáknak

Kedves bajban lévő várandós anyák!

Krízis vonal: 06-80-203-923 (06-22 óra között)

Egyesületünk Önökért, és születendő gyermekeikért jött létre, 2000 márciusában, és azóta is működik.

Megyei munkatársaink, akik mindnyájan szakemberek, készen állnak arra, hogy segítsenek Önöknek abban, amiben szükségük van. Munkájuk külön értéke az elkötelezettség, hiszen ellenszolgáltatás nélkül, hivatástudatból végzik értékes szolgálatukat.

• Alapelvünk: Csak a telefonon, vagy személyesen hozzánk fordulókon segítünk, más közvetítőt nem fogadunk el!

Mit kínálunk?

• TELJESKÖRŰ TITOKTARTÁST BIZTOSÍTUNK, titkukat megőrizzük! Kérjük, még időben jelentkezzenek, hogy ez megoldható legyen (hiszen a terhességnek az idő előrehaladtával látható jelei lesznek).
  • Munkatársainkkal, minden megyében, telefonos és személyes találkozási lehetőséget ajánlunk fel, lsd. Megyei telefonosok.
  • Lelki segélyszolgálatot ajánlunk telefonon, azoknak a várandós kismamáknak, akik válsághelyzetben érzik magukat.
  • Kelengye program: Alapcsomag küldése rászoruló újszülötteknek. Tel: 06-30-251-7122, de csak 10-14 óra között hívható!
  • Felvilágosítást nyújtunk kisgyermekes válsághelyzetben lévő anyáknak, anyaotthonra szorulóknak (elérhetőségek címek, telefonszámok megadása).
  • Aki nem tudja vállalni gyermekét, felvilágosítjuk, hogy milyen lehetőségei vannak gyermeke, illetve saját sorsát illetően.
  • Segítünk a gyermeknek örökbefogadó szülőket keresni, felkínáljuk a nyílt örökbeadás közvetítését.
  • Titkolt terheseknek megszervezzük védőnői és orvosi ellátásukat.
  • Titkolt terheseknek az utolsó 2 hónapban, krízis lakásunkban elhelyezést biztosítunk, (ha kérik) teljes ellátással díjmentesen.
  • Az egyesület különféle fórumain lehetőséget nyújtunk véleményük, érzéseik leírására.

Támogatás

Mint közhasznú szervezet, a jogszabályok szerint 2002-től jogosultak vagyunk gyűjteni az adók felajánlott 1%-át.
Kérjük, hogy támogassa Egyesületünket és ajánlja fel adójának egy százalékát, amivel segít kitűzött céljaink elérésében!

INGYEN HÍVHATÓ KRÍZISVONAL
06-22 óráig