MEGHÍVÓ Szeretettel és tisztelettel meghívjuk tagjainkat és minden érdeklődőt a GÓLYAHÍR EGYESÜLET KÖZGYŰLÉSÉRE

2018-05-12-én /szombaton/ 9.30 órakor
Helyszín: Százhalombatta Szent István tér Polgármesteri Hivatal „B” szárny

Napirendi pontok:
1. Beszámoló a 2017-es évről.
a. szakmai munkáról, az egyesület életéről, /Mórucz Lajosné/
b. gazdasági beszámoló /Tádics Magdolna/
c. közhasznúsági jelentés /Tádics Magdolna/
d. felügyelő bizottság beszámolója /Oszlánczi Gyula/
e. a beszámolók elfogadása, szavazás.
2. Gólyahír Alapítvány beszámolója /Vásárhelyi Judit/
3. Gólyahíres kitüntetések átadása

Határozatképtelenség esetén, 2018-05-12-én 10 órára, azonos napirendi pontokkal, megismételt
Közgyűlést hívunk össze melyet a megjelentek számára való tekintet nélkül határozatképesnek tekintünk.
Itt szeretnénk tudatni veletek, hogy a közgyűlésen való részvételetek nagyon fontos, mert általatok törvényes és élő az egyesület működése. Együttműködő aktív részvételetek ad erőt, hogy a nehézségeken túl tudjunk lépni, és a gyerekek érdekében, az egyesület jól tudjon működni. Ennek érdekében, aki csak teheti, feltétlenül jöjjön el a közgyűlésre, hogy találkozhassunk egymással!
Kérjük mindenkitől, hogy a tagsági díjat hozza magával, 2000 Ft /fő/ év.
A Közgyűlés napirendi pontjainak módosítására a kihirdetéstől számított 5 munkanap áll rendelkezésetekre. (golyahiregyesulet@gmail.com)

Százhalombatta, 2018-04-03 MóruczLajosné
A Gólyahír Egyesület ügyvezetője