MEGHÍVÓ Szeretettel meghívjuk önöket, a Gólyahír Egyesület segítségével, nyíltan örökbe fogadni szándékozó házaspárok, országos találkozójára.

Helye: Százhalombatta Szent István tér 3
Polgármesteri Hivatal B. szárny.
Ideje: 2018-05-05 /szombat/ 10 – 15 óráig

Tájékoztatni szeretnénk önöket az egyesület munkájáról, és mindenek előtt a nyílt örökbefogadás menetéről, tapasztalatairól. A házaspároknak ismerkedési, beszélgetési lehetőséget is biztosítunk. „Gólyahíres” előkészítő találkozón egyszer részt kell venni, az örökbefogadás előtt.
Nem kerülhet sorra az, aki nem volt találkozón! /találkozókat tavasszal, és ősszel tartunk /
A borítékon lévő szám a jelenlegi SORSZÁMUK!
12-óra körül kezdődik az előző félév új „Gólyahíres babáinak” bemutatkozása.
Tisztelettel kérem, ha máshol örökbe fogadtak, vagy gyermekük született, amióta nálunk jelentkeztek, vagy megszűnt az örökbefogadási szándékuk, feltétlenül hívjanak fel munkanapokon 19 óra után. Tel: 06-30-251-7120
A hangulatot kellemesebbé tehetjük egy kis süteménnyel, üdítővel, ha tehetik, hozzanak.
Szeretettel várjuk Önöket:
A Gólyahír Egyesület munkatársai
Százhalombatta, 2018. 04. 04.
Tisztelettel: Mórucz Lajosné Gólyahír Egyesület
Tel: 06-30-251-7120