"Nem a vér köt össze, hanem a szeretet" - Gólyahír Egyesület konferencia - 1 rész

"Hiszünk benne, hogy azok a lelkek, akiknek kell, hozzánk kerülnek." - zárta beszédét elérzékenyülve egy anyuka a Gólyahír Egyesület konferenciáján csütörtökön. A rendezvényen megismerhettünk örökbefogadókat és örökbefogadottat is. A lényeg az, hogy õk így váltak családdá.
A "Szeretõ családot a gyermekeknek!" címmel tartott konferencia védnöke, Soltész Miklós az Egyházi, nemzetiségi és civil társadalmi kapcsolatokért felelõs államtitkár volt. Az államtitkár elmondta, nagy öröm látnia, hogy milyen boldog egy pár, akinek sikerült gyermeket örökbefogadnia. Megköszönte az életet adóknak, hogy abortusz helyett esélyt adtak a babáknak, hogy õk lehessenek a jövõ feltalálói, oktatói és boldog emberei a társadalomnak. Hozzátette: 2009 és 2014 között tízezerrel kevesebb abortusz történt Magyarországon.

G A L E R I A