Gólyahír találkozó és fotózás

Februárban két hétvégén is a Gólyahír egyesület meghívásának és felkérésének tettünk eleget. Az egyesület találkozót és családi fotózást szervezett a tagjai részére. Szívesen mentünk, hisz az 1point4 Fotó fõ profilja a család és a gyermekfotózás. A találkozó nagyon jó és családias hangulatban telt. Rengeteg szuper fotó készült a szülök nagy örömére. A Facebook csoportjuk kommentjei alapján nagyon megvoltak a fotózással elégedve és máskor is szívesen hívnak minket.

De mivel is foglalkozik a Gólyahír egyesület. Röviden nehéz lenne itt összefoglalni, de a lényege krízishelyzetben lévõ kismamák segítése, a gyermekek életének megmentése és nem utolsósorban az újszülöttek örökbefogadásának segítése. Bõvebben az alábbi linken tudtok olvasni az egyesület tevékenységérõl.